2019

Eva Finnová

Moc děkujeme všem za povedený tábor a moc se těšíme na příští rok. Verunka si to moc užila a je plná zážitků.Děkujeme a těšíme se na příště.

Petra Říhová

Kemp je v Boru poprvé a jsme moc spokojeni. Přístup k dětem skvělý, děti jsou spokojené a vysportované. Příští rok se určitě zase přihlásíme. Moc děkujeme. 🙂

Lenka Krivdová

Děkujeme za super kemp v Boru 🙂. Děti byly nadšené, spokojené. Už teď se těší na příští rok.

2018

Petra Poláková

Dobry den, nejlepsi tyden pro nase deti. Byli jsme nadseni z jejich nadseni 🙂 A podle fotek vidime, jak jste se detem venovali a kolik sportu a akci si vyzkouseli. Radi bychom pristi rok zase! Dekujeme moc.

Petra Prokopiusová

Děkuji za sebe i za dceru všem instruktorům za bezvadný, výborně organizovaný a zážitků plný týden, který si dcera skvěle užila. Děkuji, děkuji. Příští rok se budeme těšit.

Petra Duspivová

Děkujeme za parádní týden. Dcera se každý den vracela nadšená a ráno zase nemohla dospat. Výborně vymýšlený program, přístup trenérů..... za nás prostě všechno na jedničku. Děkujeme a určitě se budeme těšit za rok.

2017

Petra Zemanová

Moc děkujeme za kemp v Boru. Syn je nadšený, moc se mu kemp líbí. Včerejší výlet na kole byl prý super Dnes ráno mi řekl, že je mu líto, že už je konec. Příští rok syna přihlásíme znovu. Děkujeme za vše. 🙂

Jana Píchová

Moc děkujeme za krásný začátek prázdnin, Ondra chodil domů každý den nadšený. Jste skvělí, doufáme, že příští rok budete v Boru zase!

2016

Lenka Lužová

Mohu jedině doporučit, jste skvělá parta instruktorů, s dětmi to umíte..děti jsou vždy nadšené......Už teď se teší na příští rok a co nového si pro ně zase připravíte.....děkujeme 👌👍

Partneři